ITSM tarkvara valikuprojekt

Tarkvara valikuprojekt kasutab sisendina tarkvara nõuete analüüsi ning hindab turul pakutavaid ITSM tarkvaralahendusi (grupp A) kahes etapis:

- Millised tarkvarad vastavad funktsionaalsetele nõuetele (tulem: grupp B)
- Millised tarkvarad grupist B vastavad "pehmetele" nõuetele (juurutusmetoodika sobivus, juurutusplaani kestvus, partnerite valik, projekti maksumus) (tulem: grupp C)

Aitame koostada pakkumiskutset, mis saadetakse välja lühinimekirja jõudnud tarkvaratootjatele. Seejärel aitame organiseerida läbirääkimisi tarkvaratootjatega ning leppida kokku tarkvarademonstratsioone. Samuti aitame viia läbi lepingualaseid läbirääkimisi, leidmaks kliendi jaoks sobivaimat lahendust.

Mindbridge eelised ITSM tarkvara valikuprojekti läbiviimisel on suured - oleme tarkvaratootjatest sõltumatud ning omame põhjalikku ajakohastatud andmebaasi turul pakutavatest tarkvaradest ning nende plussidest ja miinustest. Paberil näidatud protsessitugi võib reaalsuses osutuda kohmakaks või suisa kasutamiskõlbatuks - aitame selliseid ohtusid märgata ning vältida.

Projekti järgmiseks sammuks on tarkvara juurutamine, mille viib üldjuhul läbi tarkvaratootja või nende ametlik partner. Kliendi soovi korral võime juurutusprojektis osaleda kas projektijuhina või protsessi-konsultandina.

Tulemid

  • Lühinimekiri või üks konkreetne toode, mis on koostöös kliendiga valitud välja funktsionaalsetele nõuetele vastavate ning pehmeid nõudeid mõistlikul tasemel rahuldavate ITSM tarkvarade seast
  • Abi lepinguläbirääkimistel
  • Allkirjastatud leping tarkvaratootja ning kliendi vahel