Meie teenused

Kombineerime erinevaid raamistikke (ITIL, MOF, COBIT), lähenemisi (PRINCE2, Lean) ning praktilist projektikogemust, et pakkuda kliendile sobilikke lahendusi. Aitame IT teenusehalduse alaseid teadmisi omandada nii sertifitseeritud koolituste, rätsepatööna disainitud töötubade kui interaktiivsete simulatsioonide abil.

Konsultatsioon

Usume - ja suudame tõestada! - et efektiivsetest ITSM protsessidest on kasu nii IT- kui äripoolele. Aitame oma klientidel kaardistada ettevõttes toimivad ITSM protsessid, isegi kui need on hetkel formaliseerimata, ning hinnata nende küpsustaset. Aitame identifitseerida ja realiseerida nii kiireid võite pakkuvaid parendusvõimalusi kui viia läbi mahukaid protsessijuurutusprojekte.

Koolitused

Pakume oma klientidele sertifitseeritud õppematerjalidel ning ennast tõestanud rahvusvahelisel metoodikal põhinevaid ametlikke ITIL© ja PRINCE2© koolitusi koos sertifitseerimiseksamitega ning praktilisi töötubasid.

Simulatsioonimängud

Neile, kes eelistavad õppida "käed külge" meetodil, pakume koostöös maailmatasemel partneritega erinevaid realistlikke ning kaasahaaravaid simulatsioonimänge.

Tarkvara

Teeme koostööd juhtivate ITSM tarkvara pakkujatega, olles siiski säilitanud oma sõltumatuse - aitame "ühe õige lahenduse" pakkumise asemel oma klientidel leida just nende jaoks nii funktsionaalsuselt kui hinnalt kõige sobilikuma ITSM tarkvara ning selle ettevõttes edukalt juurutada.

 

Kliendid meist

  • Mindbridge'ist on olnud palju abi teenushalduse juurutamisel Eesti E-tervise Sihtasutuses. Töö on olnud väga operatiivne, professionaalne ja asjatundlik.
    -  Olev Vares, Eesti E-Tervise Sihtasutus
  • I've been attending the ITIL foundation course, held by Kaimar. He has proved himself as outstanding lecturer, expert of the subject, able to work with both more experienced IT people and the novice to IT world. Kaimar managed to keep the group focused, to deliver a lot of information in short period of time, to moderate group discussions, to answer all sorts of questions. He has demonstrated deep knowledge of the subject, and the knowledge had not only been theoretical and ITIL v3 specific but rather based on real-world IT best practice experience and insights. Kaimar performed as a very mature and proffesional IT consultant.
    -  Egle Satkovskiene, Barclays