Mindbridge'i profiil

Mindbridge pakub IT teenusehalduse ja projektijuhtimise alaseid konsultatsioone, mille juures kasutame rahvusvaheliselt tunnustatud parimaid praktikaid ja konsultantide rahvusvahelist kogemust. 

Teinud koostööd väga erineva suuruse ja profiiliga asutuste ning ettevõtetega, oleme järjest enam veendunud, et ei ole olemas häid ega halbu lahendusi - on olemas sobilikud ja mittesobilikud lahendused. Meie eesmärgiks on leida ja realiseerida oma klientide jaoks kõige sobilikumad lahendused.

Oleme küll noor, alles 2008. aasta kevadel iseseisvana alustanud firma, kuid koondame aastatepikkuse valdkondliku kogemusega konsultante, kes on koolitanud ja konsulteerinud kliente nii Eestis kui mujal Euroopas projektijuhtimise, IT teenusehalduse protsesside ja tarkvara juurutamise osas.

Eesti projektidest on meie konsultandid juhtinud Eesti Posti, Sertifitseerimiskeskuse ning Eesti E-Tervise Sihtasutuse IT teenusehaldusprojekte. Kaasatud on nad olnud ElisaMaksu- ja Tolliameti, Statistikaameti, Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) ja Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) projektides. Lisaks on meie konsultandid koolitanud ja konsulteerinud mitmeid rahvusvahelisi suurfirmasid - FlygtIBXSEBTELE2Opus Capita ja Barclays.

Mindbridge on itSMF Estonia liige: osaleme aktiivselt ühingu juhatuse töös.

Miks valida just meid

  • Omame rahvusvahelist kogemust ja tunneme kohalikke olusid.
  • Meil on teadmised suur- ja väikefirmade ning avaliku sektori vajadustest.
  • Meie partneriteks on oma valdkonna liidrid Euroopast ja Ameerikast, aitamaks leida kliendi jaoks parimat lahendust.
  • Oma projektides kasutame tunnustatud PRINCE2© projektijuhtimismetoodikat ja/või agiilseid metoodikaid.
  • Meie konsultandid on sertifitseeritud ITIL© Expert tasemel.
  • Kasutame ISEB ja APMG poolt akrediteeritud õppematerjale.
  • Me viime oma kliendid tulemusteni.